Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     29 listopada w naszej szkole odbył się Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej, zorganizowany z okazji uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
     Młodzież zabrała słuchaczy w literacko – muzyczną podróż przez karty narodowej historii, poczynając od rozbiorów,  kończąc na dramatycznych czasach II wojny światowej. Recytacje utworów wielkich polskich poetów, pieśni z czasów walki o niepodległość, a także godna postawa występujących sprawiły, że wśród zgromadzonych zapanował nastrój powagi i zadumy.
     W przygotowaniach akademii uczniów wspierały: Małgorzata Szumska i Marta Baluta.