Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0686

     Uczciliśmy w dniu 9 listopada 2018 r. patriotycznym montażem słowno-muzycznym, z wykorzystaniem fragmentów utworów Fryderyka Chopina i Ignacego Jana Paderewskiego, został przygotowany przez panią Małgorzatę Szumską we współpracy z panią Anna Słowikowską. Piękną, nastrojową scenografię przygotowały klasy architektury krajobrazu pod kierunkiem pani Moniki Michniewicz.
    Utalentowana młodzież naszej szkoły podtrzymując widownię w stałym napięciu: recytowała utwory wielkich polskich poetów, inscenizowała, występy solistów przypomniały pieśni z okresu walki o niepodległość. Nie zabrakło wzruszeń, patriotyczne nastroje udzielały się uczestnikom wydarzenia. Magiczna atmosfera zapanowała, w trakcie wspólnego, spontanicznego, wykonania Roty…