Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

PH IV Suwałki 8 Maja

8 maja br. uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w cyklicznym spotkaniu. Tym razem w kameralnym gronie odbyła się prezentacja, obrazująca historię polskiego lotnictwa II RP w 100-lecie jego powstania. Motywem przewodnim, przyciągającej uwagę prelekcji, były sylwetki polskich asów lotnictwa oraz upamiętnienie zasług lotników amerykańskich w okresie wojny polsko-bolszewickiej. Dynamiczny i bogaty w treści wykład poprowadził Karol Madaj, twórca gier edukacyjnych IPN, m.in. kultowej „Kolejki”.