Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0034

     7 kwietnia 2018 roku zakończyła się pierwsza edycja 20- godzinnego szkolenia pogotowania zawodowego projektu „WSPARCIE NA STARCIE” *RPPD.03.03.01-20-0109/16,* realizowanego w ramach zajęć dydaktycznych kształtujących kompetencje niezbędne na rynku pracy w projektowaniu, urządzaniu i pielęgnacji roślinnych obiektów architektury krajobrazu, organizowanego dla uczniów klasy III technikum architektury krajobrazu. Prowadzącym szkolenie była Magdalena Walas. Każdemu spotkaniu towarzyszyła wytężona praca umysłowa, ale za to w przyjaznej atmosferze. Uczestnicy otrzymali pakiety edukacyjny- obejmujące materiały biurowe oraz książkę pt. „Rośliny do każdego ogrodu”.
Wszystkim wytrwałym w poszerzaniu wiedzy i umiejętności życzymy wielu sukcesów.