Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 20180309 102730

Dnia 09.03.2018 r. uczniowie klas III TR, III TA oraz 3 ZM uczestniczyli w konferencji "Drony, automatyka, narzędzia informatyczne. Jak je najlepiej wykorzystać w rolnictwie". Program konferencji wyglądał następująco:

- Nowoczesne technologie w rolnictwie (rolnictwo precyzyjne),
- Wykorzystanie automatyki w gospodarstwie rolnym,
- Praktyczne wykorzystanie narzędzi informatycznych w rolnictwie,
- Przerwa kawowa,
- Wykorzystanie innowacyjnych systemów automatyki w gospodarstwie rolnym,
- Drony – zastosowanie w rolnictwie
Trzej uczniowie wygrali nagrody w losowaniu.

 

Opiekunowie:
Krzysztof Brzozowski
Joanna Okrągła