IMG 7419

W dniu wczorajszym uczniowie klas I, IV Technikum Rolniczego oraz III Technikum Agrobiznesu a tydzień wcześniej także uczniowie III Technikum Rolniczego uczestniczyli w warsztatach wypełniania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych PROW.
    Od 2018 roku wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych PROW składa się w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus dostępnej poprzez stronę internetową Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: www.arimr.gov.pl. Uczniowie dowiedzieli się o sposobie logowania do aplikacji, korzyściach wynikających z wypełniania oraz złożenia wniosku o przyznanie płatności na rok 2018 poprzez aplikację eWniosekPlus.
     Szkolenie prowadzili: Kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o/Suwałki Anna Nitkowska oraz Kierownik Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie o/Suwałki Wiesław Anielak.