Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

17

     Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły – STUDNIÓWKA. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali tej chwili. Przygotowania trwały wiele tygodni. Czwartoklasiści pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego uczyli się tańczyć poloneza, by 13 stycznia 2018 roku w Restauracji Ludowa zaprezentować swoje umiejętności.
     O godzinie 1900 Marta Muraczewska, Urszula Łangowska i Arkadiusz Rudziewicz powitali przybyłych gości, po czym usłyszeliśmy od dawna wyczekiwane słowa Pani Dyrektor Jolanty Nikścin: Studniówkę 2018 uważam za otwartą. Poloneza czas zacząć! Salę wypełniły dźwięki poloneza. Tego wieczoru na parkiecie królowały szyk i elegancja – piękne suknie maturzystek i eleganckie garnitury maturzystów prezentowały się olśniewająco.
     A później…  rozpoczęła się zabawa do samego rana! Na naszym przyjęciu nie zabrakło również Króla i Królowej balu. Parę królewską wybrało niezależne jury, w którego skład wchodzili: Pani Dyrektor Jolanta Nikścin, Pan Dyrektor Jerzy Ambrosiewicz  oraz rodzice. Wyróżniającą się na parkiecie parą okazali się Patryk Mejsak i jego partnerka Ania.
     Tańce, skoczna muzyka, wariacje i wspaniała atmosfera sprawiły, że uczniowie, rodzice i nauczyciele przeżyli niezapomniany bal.