Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

79 92362     W poniedziałek 15 stycznia br. uczniowie klas IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych mieli przyjemność uczestniczyć w inspirującej lekcji historii przeprowadzonej przez pracownika Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Białymstoku Krzysztofa Jodczyka, pod jego kierunkiem uczniowie zmagali się z puzzlami edukacyjnymi i kartami informacyjnymi, służącymi systematyzacji wiedzy o wydarzeniach w Europie środkowej z okresu 1938-1939r. Wykorzystane w warsztatach puzzle edukacyjne pozostały w szkole.