Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Serce wosp

  Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wezmą udział w 26 Wielkim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia.
  Aby wesprzeć tegoroczny finał, którego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans leczenia noworodków”, uczniowie z klas żywieniowych przygotują stoisko, na którym będą oferować własnoręcznie wykonane wyroby cukiernicze. Każdy, kto wrzuci do puszki datek na rzecz najmniejszych pacjentów, otrzyma słodki upominek. Zapraszamy wszystkich 14.01 na halę OSiR, od 12.00 do 16.00, do hojnego wsparcia WOŚP.