10 września młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w festynie miejskim, podczas którego szkoła wystąpiła jako partner IV Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego „Sąsiedzi przy stole”.
     Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych promujących dania z grzybów. Gotowali zupę pieczarkową i kurkową, piekli babkę zaparzaną masłem z sosem grzybowym oraz szaszłyki warzywno – grzybowe. Mieszkańcom miasta bardzo smakowały grzybowe specjały. Uczniowie zostali także docenieni przez organizatorów – otrzymali upominki książkowe. I, oczywiście, wszyscy doskonale się bawili!