Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     10 września młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w festynie miejskim, podczas którego szkoła wystąpiła jako partner IV Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego „Sąsiedzi przy stole”.
     Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych promujących dania z grzybów. Gotowali zupę pieczarkową i kurkową, piekli babkę zaparzaną masłem z sosem grzybowym oraz szaszłyki warzywno – grzybowe. Mieszkańcom miasta bardzo smakowały grzybowe specjały. Uczniowie zostali także docenieni przez organizatorów – otrzymali upominki książkowe. I, oczywiście, wszyscy doskonale się bawili!