Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

warsztaty

     Uczniowie naszej szkoły – Kacper Bejlik i Hubert Sylwisty – wzięli udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez znanego kucharza i kreatora smaku – Marcina Budynka w jego Akademii Kulinarnej.
     Warsztaty polegały na przygotowaniu polskich, tradycyjnych potraw, ale w nowoczesnym wydaniu. Uczniowie korzystali z produktów regionalnych objętych systemami jakości żywności. Organizatorem warsztatów był Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego.

Uczestnikom gratulujemy smakowitych potraw.