Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń – STUDNIÓWKA. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali tej chwili. Przygotowania trwały wiele tygodni – czwartoklasiści pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego uczyli się tańczyć poloneza, by 22 stycznia 2016 roku w Centrum Bankietowym Astoria zaprezentować choreografię.

     O godzinie 1900 Klaudia Senda i Dawid Bernatowicz powitali przybyłych gości, po czym usłyszeliśmy od dawna wyczekiwane słowa Pani Dyrektor Jolanty Nikścin: Studniówkę 2016 uważam za otwartą. Poloneza czas zaczą!. Salę wypełniły dźwięki poloneza. Wszystkie cztery klasy zaprezentowały się zjawiskowo. Na parkiecie tego wieczoru królował szyk i elegancja – piękne suknie maturzystek i eleganckie garnitury maturzystów prezentowały się nieskazitelnie.

     A później…  rozpoczęła się zabawa do samego rana. Nie zabrakło oczywiście niespodzianek. Jedną z nich był koncert zespołu Mister Night - to prezent dla wszystkich gości od zespołu Amazing i Dj–a  Olszaka, którzy dbali o skoczną muzykę i dobrą zabawę. Kolejną niespodziankę zapewnili nam Państwo Ołów, którzy ufundowali wyborny tort. Na naszym przyjęciu nie zabrakło również Króla i Królowej balu. Parę królewską wybrało niezależne jury, w którego skład wchodziły Pani Dyrektor Jolanta Nikścin oraz wychowawczynie klas czwartych. Wyróżniającą się na parkiecie parą okazali się Anna Klimach i jej partner Paweł.

     Tańce, wariacje, wspaniała atmosfera – to wszystko połączyło się w całość i dzięki temu mogliśmy przeżyć jedną z najlepszych nocy.