Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas.       

Flora Edwards

             Szlachetna Paczka łączy społeczność naszej szkoły w mądrym pomaganiu. Wspiera dotkniętych chorobą, ubóstwem, samotnością, nieszczęśliwym wypadkiem. Wokół nas mnóstwo jest osób, które potrzebują pomocy lub gestu świadczącego o tym, że nie pozostają same. W kwestii wsparcia nie zawodzimy zwłaszcza przed Świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy zgodnie ruszyliśmy z pomocą – środki czystości, artykuły spożywcze, smakołyki, a także pieniądze zbierane były w ramach akcji zainicjowanej przez Szkolne Koło Caritas. W bibliotece szkolnej z dnia na dzień rosła góra produktów, którymi chętnie podzielili się uczniowie niemal wszystkich klas. Ilość podarunków przerosła oczekiwania organizatorów akcji.

             Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy (także w imieniu obdarowanych). Paczki trafiły w ręce dwójki uczniów naszej szkoły.