Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     W minionym tygodniu uczennice ZS CKR w Suwałkach, pod opieką Pani Joanny Łanczkowskiej, wzięły udział w pokazie makijażu, który wykonały studentki trzeciego roku kosmetologii PWSZ w Suwałkach.

     Spotkanie przyniosło obopólne korzyści, ponieważ nasze dziewczęta miały okazję dowiedzieć się u fachowego źródła, jak należy dbać o cerę, o każdej porze roku, przy tym także - jaki makijaż pasuje do danego typu urody. Studentki natomiast mogły sprawdzić swą wiedzę i umiejętności w praktycznym działaniu, zwłaszcza w sferze sposobu komunikowania się z potencjalną klientką.

     Pokaz przebiegał w bardzo miłej atmosferze, a efekty końcowe okazały się w pełni zadowalające dla wszystkich zainteresowanych.

Bardzo dziękujemy Pani Annie Fularze-Weselskiej, reprezentującej Wydział Ochrony Zdrowia (kierunek Kosmetologia) w PWSZ w Suwałkach, za przygotowanie spotkania.