Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 2061

W ramach doradztwa zawodowego, zorganizowano w szkole uczniom czwartej klasy Technikum i trzeciej klasy Branżowej Szkoły I stopnia, cykl sześciu spotkań warsztatowych  nt: " Przygotowanie do wejścia na rynek pracy - drogi poszukiwania pracy", z udziałem doradcy zawodowego Moniki Kolenkiewicz z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej. 

Dzięki temu szkoleniu uczniowie:   

  • znają drogi i metody poszukiwania pracy; 
  • tworzą sieć kontaktów w drodze do znalezienia zatrudnienia; 
  • znają źródła informacji o rynku pracy; 
  • sporządzają i aktualizują dokumenty aplikacyjne zgodnie z wymaganiami pracodawców. 

Za organizację szkolenia odpowiadają szkolni doradcy zawodowi - Pani Zyta Wiszniewska i Pani Marta Zaboklicka.