Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

5 października 2021 r. w Sali Koncertowo-Teatralnej im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczysta Gala Ucznia Zdolnego. Jest ona elementem miejskiego programu „Zdolny Suwalczanin” w dziedzinie nauki i sportu. Uczniowie naszej szkoły, podczas Gali otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Suwałk nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021. Do zaszczytnego grona nagrodzonych należą:

Piotr Lubiński, uczeń klasy III technik weterynarii,

Julia Waraksa, uczennica klasy III technik żywienia i usług gastronomicznych,

Natalia Rozenkiewicz, Angelika Sidorek, Filip Słabiński, - uczniowie klasy IV technik żywienia i usług gastronomicznych .

Wymienieni uczniowie są laureatami lub finalistami olimpiad: Wiedzy i Umiejętności Rolniczych oraz Wiedzy o Żywności, na szczeblu ogólnopolskim.

Za rozwój młodych talentów i przygotowanie ich do olimpiad, listy gratulacyjne otrzymały nasze nauczycielki – Pani Joanna Okrągła oraz Pani Marta Urbanowicz.

Po powrocie z uroczystości Pani Dyrektor serdecznie pogratulowała uczniom za zaangażowanie i wybitne osiągnięcia, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Poniżej galeria zdjęć z uroczystości: