W dniu 17. i 22. września 2021 uczniowie dwóch klas technik architektury krajobrazu 2 HT oraz 3 FTH pod opieką Pani Magdaleny Walas uczestniczyli w zajęciach terenowych w ramach przedmiotu pracownia urządzania i pielęgnacji terenów zieleni. Młodzież miała okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce oraz zapoznać się z budową, sposobami aranżacji i pielęgnacji kwietników sezonowych. Rzeczywiste obcowanie z materiałem roślinnym pozwoliło uczniom na uszczegółowienie i uporządkowanie posiadanej wiedzy. Pomimo chłodnej, jesiennej aury, uśmiechy gościły na twarzach. Szczególnie przyjemny czas spędziliśmy na lodach w kawiarni, gdzie zawitaliśmy podczas długiej przerwy. Był to doskonały moment na odnowienie relacji koleżeńskich, chwilę relaksu i rozmowy. Jednocześnie liczymy na więcej takich zajęć oraz na to, aby czas pandemii po raz kolejny nie odebrał nam możliwości uczenia się przez praktyczne poznawanie otaczającego nasz świata. Poniżej fotorelacja: