Wydarzenia

IMG 20171114 164958     W dniu 14 listopada 2017 r. grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła po raz kolejny w cyklicznym spotkaniu „Przystanek Historia”, organizowanym przez IPN w gmachu Muzeum Okręgowego w Suwałkach. Prelekcję gościnnie wygłosił dr Artur Konopacki z Uniwersytetu w Białymstoku, który w barwny sposób przedstawił dzieje Tatarów w Rzeczypospolitej w XV-XX wieku.

123

24 października 2017r. wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas odwiedzili cmentarz przy ul. Bakałarzewskiej.

Sprzątali tam groby nauczycieli uczących w naszej szkole oraz inne zaniedbane i opuszczone mogiły. Nie zapomnieli także o istocie zbliżającego się święta, a więc modlitwie za dusze zmarłych. W imieniu całej społeczności szkolnej zapalili znicze i złożyli kwiaty.