Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Serdecznie dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za pomoc w zorganizowaniu Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się zebrać kilkadziesiąt kilogramów cukru i mąki, kilka litrów oleju, sporą ilość słodyczy. Za zebrane pieniądze kupiliśmy konserwy, herbatę, środki czystości i wiele innych produktów niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym.
     Życzymy zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt  Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku .

Szkolne Koło Caritas