Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

WP 20181212 12 33 00 Pro

     12 grudnia 2018 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019. Uczeń klasy III w zawodzie technik architektury krajobrazu – Miłosz Jarząbski odebrał dyplom wraz z gratulacjami z rąk wojewody podlaskiego P. Bohdana Paszkowskiego. W uroczystości  uczestniczyła również podlaska kurator oświaty – P. Beata Pietruszka. Miłosz  znalazł się wśród 116 wyróżnionych uczniów podlaskich szkół ponadgimnazjalnych.
     Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniowi szkoły, w której można uzyskać świadectwo dojrzałości. Dostaje je uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i ma najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych co najmniej dobre.
     Miłoszowi składamy serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, realizacji swoich celów i zamierzeń.