Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

dzieci

     Do naszej szkoły dotarł list z Kamerunu, spisany przez siostrę Teresę Gieńko. Misjonarka opowiada w nim historie ludzi, którym nasze wsparcie duchowe i materialne ułatwiło codzienne życie. Przekazuje nam także wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc i przesyła bożonarodzeniowe życzenia.
     Przypominamy także, że nasza szkoła zaadoptowała Fabiolę Mini z Kamerunu.
     List w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA Z KAMERUNU.pdf)ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA Z KAMERUNU.pdf[ ]266 kB