Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG E7540

    W ramach projektu „Wsparcie na starcie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w dniach 19-21.06. i 28- 30.09.18r., w naszej szkole odbyły się dwie edycje kursów kelnerskich i barmańskich. Młodzież, pod czujnym okiem profesjonalistów, zdobywała wiedzę i umiejętności z zakresu sztuki barmańskiej i obsługi gości . Każdy z trzydniowych kursów dostarczył dużej dawki wiedzy i umiejętności barmańskich i kelnerskich, a także pozwolił  poznać teorię z zakresu towaroznawstwa i miksologii. Uczestnicy zdobyli praktyczne umiejętności przyrządzania napojów mieszanych wg różnych kategorii, zostali też wprowadzeni w tematykę aktualnych trendów w sztuce barmańskiej i kelnerskiej.
   Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów potwierdzających kwalifikacje!  Brawo!