Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pierwszy etap projektu „Kuźnia młodego przedsiębiorcy” został zakończony. Uczestnicy projektu napisali test końcowy. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie klasy drugiej: Domalewski Daniel, Perkowski Adam Piotr i Radaszkiewicz Krystian. Tym samym zakwalifikowali się do II etapu projektu.
II etap projektu polega na przygotowaniu wspólnej pracy konkursowej pt. „Własny biznes, własny startup”.

Dziennik Elektroniczny

dzienniklekcji

Plan Lekcji

plan lekcji

Szansa na Starcie

start

Erasmus +

eu flag erasmus logo e1519818911842

Kurs zawodowy ROL.04

kwalifikacyjny kurs zawodowy

Podlaski kompas pracy

dede

Biuletyn Informacji Publicznej