Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 20170602 111328 BURST002

     Uczniowie klas żywieniowych – I ZK, II ZK, III ZK, II TG i III TG „b” wzięli udział w Międzynarodowych Targach Żywności WARSAW FOOD EXPO, które odbyły się 2 czerwca w Nadarzynie pod Warszawą. Podczas targów mieli możliwość zapoznania się z żywnością i napojami wysokiej jakości, produktami tradycyjnymi i regionalnymi, BIO żywnością, produktami spożywczymi dla gastronomii i produktami serwowanymi w restauracjach.
     Młodzież uczestniczyła w pokazach gastronomicznych, degustacji kuchni polskiej i kreolskiej. Spotkała się z mistrzami kulinarnymi i zapoznała z aktualnymi trendami w branży.

Czytaj więcej...

DSCN3704

     "Wigilia to okazja, aby człowiek wyciągnął rękę do drugiego człowieka w geście pojednania i pomocy".
     Zgodnie z tym przekonaniem klasy IV TR i IV TAK z wychowawczyniami Joanną Okrągłą i Karoliną Chmielewską, przygotowały wspólne „Przed święcie Bożego Narodzenia”. Atmosfera była wyjątkowa i mocno związana z tradycjami świątecznymi. Rozpoczęła się odczytaniem fragmentu z Pisma Św. oraz wspólną modlitwą - prosiliśmy o powodzenie na egzaminach zawodowych i maturalnych, o pomyślność w życiu osobistym.

Czytaj więcej...

nekrolog krzyz

Z bólem i żalem informujemy o śmierci absolwenta i wieloletniego
pracownika naszej szkoły – Czesława Chmielewskiego.
Msza św. p ogrzebowa odbędzie się w kościele parafialnym pw. Matki
Bożej Miłosierdzia 24 listopada 2016 roku o godzinie 12.00.