Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_03_15_wyczieczka_rolnicy is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Szkolna wycieczka do gospodarstw
(15.03.2022)

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 3F4 oraz 3FTH uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do indywidualnych gospodarstw rolnych. Klasa 3F4 odwiedziła absolwenta naszej szkoły Kamila Sierockiego, dzięki któremu

mogła zobaczyć nowoczesną wolnostanowiskową oborę, bezpieczną halę udojową oraz pomieszczenie przeznaczone do schładzania i przechowywania mleka. Kamil pokazał jak w praktyce działa program elektronicznego zarządzania stadem bydła mlecznego oraz przekazał kilka cennych uwag o których należy pamiętać planując inwestycje w gospodarstwie. Natomiast klasa 3FTH udała się do gospodarstwa Pana Tomasza Kowalewskiego w Redykach k. Wiżajn. Na miejscu mogliśmy obejrzeć nowoczesne maszyny do uprawy roli. Poznaliśmy specyfikę gospodarstwa mlecznego; obejrzeliśmy oborę wolnostanowiskową i halę udojową typu" rybia ość". Serdecznie dziękujemy właścicielom gospodarstw za tak miłe przyjęcie i cenną wiedzę.

Poniżej zdjęcia z wyjazdów.

Joanna Okrągła

{gallery}2021_2022/22_03_15_wyczieczka_rolnicy{/gallery}