Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_01_11_ciasto_z_makiem is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Najsmaczniejsze ciasto z makiem - rozstrzygnięcie konkursu
(11.01.2022)

W okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się konkurs cukierniczy, którego tematem było ciasto z makiem.
Uczniowie wypiekali ciasta podczas zajęć praktycznych. Zdjęcia ciast zostały umieszczone na portalu społecznościowym i ocenione przez uczniów i pracowników naszej szkoły. Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce zajęła klasa 3P4 reprezentowana przez Wiktorię Zajączkowską i Oliwię Charkiewicz,

II miejsce – klasa 1 PT reprezentowana przez Gabrielę Zapolską, Annę Sobolewską, Zuzannę Milewską i Aleksandrę Kulbacką

III miejsce zajęła klasa 2 ABB reprezentowana przez Martę Łanczkowską i Joannę Sadowską.

Gratulujemy!

Poniżej galeria zdjęć przesłanych ciast:

{gallery}2021_2022/22_01_11_ciasto_z_makiem{/gallery}