• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Polska wieś w Europie 
(20.04.2022)

W dniach 31 marca - 1 kwietnia 2022r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie odbył się regionalny etap olimpiady "Polska wieś w Europie". Naszą szkolę reprezentowali uczniowie 4FT: Kacper Jakubowski, Józef Lisowski, Paweł Naruszewicz. W pierwszym dniu spotkania

, drużyny uczniów z jedenastu szkół ministerialnych wzięły udział w warsztatach CoFE (Konferencja w sprawie przyszłości Europy) prowadzonych przez moderatorów Team Europe z ramienia Komisji Europejskiej. Uczniowie odbyli również spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Europejskiej.

W drugim dniu odbyły się zmagania eliminacyjne. Celem olimpiady była promocja wiedzy o nowoczesnym rolnictwie w Unii Europejskiej. Do ścisłego finału było bardzo blisko... Zwycięzcom  półfinału gratulujemy.