Lista przyjętych
klasa: 1TG [[O] Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem,ros)]
Technikum w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Chartuniewicz, Anita
Chmielewski, Hubert
Czartolińska, Joanna
Górska, Weronika
Iwanowska, Weronika
Kimszal, Patrycja
Kowalewska, Wiktoria
Mikielska, Ewelina
Pietrewicz, Julia
Przekop, Karol
RADZEWICZ, JAKUB
Retel, Wioletta
Sześciło, Marcel
Terlecka, Wiktoria
Trocka-Piekarska, Urszula Maria
Wasilewski, Paweł
Wysocka, Małgorzata
Zajkowski, Piotr
Żywalewska, Amelia

Lista przyjętych
klasa: 1TK [[O] Technik architektury krajobrazu (ang-niem,ros)]
Technikum w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Chmielewska, Beata
Cylwa, Magdalena
Domysławska, Miszela
Gasińska, Paulina
Gąglewska, Martyna
Karpiński, Piotr
Kulesza, Wiktoria
Kutyło, Patrycja
Makowska, Nadia
Milewska, Weronika
Szczypior, Magdalena Dorota
Urynowicz, Maria
Waszkiewicz, Weronika
Wilczewski, Kacper
Zieliński, Damian

Lista przyjętych
klasa: 1TM [[O] Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki (ang-niem,ros)]
Technikum w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Bartnik, Paweł
Czarniecki, Piotr
Iwanowski, Waldemar
Klejmont, Mateusz
Rosek, Kuba
Różański, Paweł
Sawicki, Norbert
Słomiński, Sebastian Bartosz
Sześciło, Adrian
Trzasko, Mateusz
Trzcianowski, Paweł
Wąsewicz, Jakub
Wojciechowski, Marcin
Zieliński, Karol

Lista przyjętych
klasa: 1TR [[O] Technik rolnik (ang-niem,ros)]
Technikum w Suwałkach


Nazwisko, Imię

Lista przyjętych
klasa: 1TW [[O] Technik weterynarii (ang-niem,ros)]
Technikum w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Augustynowicz, Urszula
Bołtrukanis, Izabela
Budowicz, Natalia
Chalecka, Wiktoria
Jabłońska, Maria
Jachimowicz, Dorota
Jasionowska, Amelia
Jeleniewicz, Żaneta
Jurewicz, Kacper
Kalinowski, Mateusz
Kłoczko, Beata
Luto, Emilia
Misiukanis, Maja
POJAWA, IGA
Prochowicz, Milena
Ruszewska, Nadia
Sabat, Gabriela
Skupska, Emilia
Ślimkowski, Paweł
Trojanowska, Julia
Tymińska, Amelia Magdalena
Uścio, Maciej
Wasilewska, Natalia
Wiliwis, Julia
Wojczulis, Aleksandra
Wronka, Bartosz
Zielińska, Anita
Żywalewska, Wiktoria

Lista przyjętych
klasa: 1BK [[O] Kucharz (ang)]
Branżowa Szkoła I Stopnia w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Dobies, Eryk
Kułak, Sandra
Łanczkowska, Marta
Marcińczyk, Aleksander
Ruszewska, Aleksandra
Sadowska, Joanna
Sołtys, Wiktoria
Wrocławski, Gabriel

Lista przyjętych
klasa: 1BM [[O] Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych (ang)]
Branżowa Szkoła I Stopnia w Suwałkach


Nazwisko, Imię
Bienio, Paweł
Brzostowski, Kamil
Dmochowski, Bartosz
Jankowski, Kacper
Jokajty, Wiesław
Kalinowski, Patryk
Kempisty, Karol
Kosiński, Zbigniew
Makarewicz, Piotr
Michniewicz, Daniel
Orłowski, Paweł
Pietrołaj, Damian
Racis, Patryk
Sadowski, Adam
Stasiński, Mateusz
Tomczak, Bartosz