Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

dziennik1

Nauczyciele naszej szkoły biorą udział w projekcie Efektywny Nauczyciel Sztuki Kulinarnej - wdrożenie modelu. W lutym i marcu odbyły się Diagnozy początkowe wiedzy i umiejętności Nauczycieli biorących udział w projekcie "Efektywny Nauczyciel Sztuki Kulinarnej - wdrożenie modelu". Podczas tego pierwszego etapu Eksperci dydaktyczny i kulinarny zweryfikowali wiedzę teoretyczną i praktyczną Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych i Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu kucharz i pokrewnych. Poniżej znajduje się relacja z Diagnozy początkowej oraz fotografie.

 

 

icon ENSKWM Relacja z Diagnozy początkowej (1.1 MB)