Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_06_20_noc_w_bibliotece is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wieczór filmowy w bibliotece
(20.06.2022)

Grupa wychowanków internatu spędziła czerwcowe popołudnie w bibliotece szkolnej.  Wyemitowany został film Cudowny chłopak w reżyserii Stephena Chbosky'ego, który stworzono w oparciu o książkę Cudowny Chłopak Raquel J. Palacio. Film opowiada o przygodach rezolutnego i inteligentnego chłopca o imieniu Auggi, który od urodzenia

ma zdeformowaną twarz. Główny bohater chce udowodnić swoim szkolnym rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd. W produkcji poruszono takie problemy jak akceptacja, mobbing i uprzedzenie.  Godnym zapamiętania są ważne słowa wypowiedziane przez jednego z bohaterów - „Bycie miłym jest pierwszym krokiem do okazywania życzliwości".

{gallery}2021_2022/22_06_20_noc_w_bibliotece{/gallery}