Udział w projekcie ,,Szelment z Klasą"
(20.12.2023)

Dnia 14 grudnia 2023r. nasza szkoła wzięła udział w projekcie ,,Szelment z Klasą”. Zajęcie z nauki jazdy na nartach i snowboardzie prowadzili wyszkoleni instruktorzy, którzy przekazali uczniom wiedzę na temat bezpieczeństwa na stoku oraz nauczyli podstawowej techniki jazdy. Uczniowie biorący udział w zajęciach mieli możliwość odkryć w sobie zimową pasję i rozwinąć wiedzę na temat istniejącej infrastruktury do uprawiania sportów zimowych w naszym regionie.

W projekcie wzięło udział 42 uczniów. Z zajęć każdy wrócił zmęczony, ale z uśmiechem na twarzy. W styczniu przewidziany jest kolejny szkoleniowy wyjazd. Do zobaczenia na stoku!

Nauczyciele Wychowania Fizycznego