Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Z ogromną przyjemnością pragniemy zawiadomić, że w ramach zorganizowanego przez naszą szkołę „Biegu na rzecz dzieci z autyzmem” udało się zgromadzić 16 890 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom i suwalczanom dobrego serca za wsparcie, życzliwość, zaangażowanie, hojność i pomoc.

IMG 2815     23 kwietnia 2017 roku nasza szkoła po raz drugi zorganizowała „Bieg charytatywny na rzecz dzieci z autyzmem”. Wydarzenie to było kontynuacją obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie.

Czytaj więcej...

     Z ogromną przyjemnością pragniemy zawiadomić, że w ramach zorganizowanego przez naszą Szkołę ”Biegu na rzecz dzieci z autyzmem” udało się zgromadzić 12 970 zł, a także podarowano magnetofon. Za otrzymane wsparcie, życzliwość, pomoc i hojność serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, ludziom dobrego serca.

     Chociaż pogoda nie dopisała, to nastroje podczas niedzielnej akcji charytatywnej były gorące. 1600 m – tyle do pokonania mieli uczestnicy biegu. W zmaganiach poza sportową rywalizacją przede wszystkim jednak chodziło o pomoc Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci „Jesteśmy Razem”. Bieg to kontynuacja akcji prowadzonej przez naszą Szkołę od początku kwietnia w związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

     Dziękujemy uczestnikom, fundatorom, darczyńcom, wszystkim tym, którzy przyczynili się organizacyjnie lub finansowo do przeprowadzenia akcji.

dede

SZANSA NA STARCIE

start