Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Jest taki dom, w którym nie chciałbyś spędzić nocy... Jest takie jezioro, w którym mieszkają „nieumarli”... Jest taki demon, o istnieniu którego wolałbyś nie wiedzieć... Jest takie miejsce, w którym mieści się ten dom. Miejsce, w sercu którego kryje się też to jezioro                  i w którym ten demon był od zawsze. To las. Las, w którym za nic w świecie nie chciałbyś się zgubić. Gdy już raz do niego wejdziesz, nie pozwoli Ci wyjść...
Jest taka historia, której nie chciałbyś poznać...

     Opowieść, która Cię zaintryguje, zaskoczy i przerazi do szpiku kości.

     Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panem Arturem Urbanowiczem, promującym powieść grozy pt. „Gałęziste”. Spotkanie miało miejsce
      11 lutego 2016 roku w bibliotece miejskiej. Z przyjemnością słuchaliśmy opowieści pisarza pochodzącego z Suwałk.