Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Bez nazwy 1

     21 marca to także Światowy Dzień Lasu. Ten nieoceniony ekosystem produkuje tlen, oczyszcza powietrze, jest domem dla zwierząt i atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Dostarcza budulca, karmi, kształtuje klimat, przeciwdziała powodziom, zapewnia substancje lecznicze, zapobiega erozji gleby oraz utrzymuje odpowiednią jej wilgotność. Pamiętajmy o tym, żeby dbać o to wspólne dobro!
    
Przy okazji ogłaszamy też konkurs – zabawę. Chętne osoby prosimy o przysłanie zdjęcia własnoręcznie wykonanego mobila z elementów znalezionych w lesie (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź dostarczenie wykonanej pracy do biblioteki szkolnej. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni, a mobile będą z pewnością oryginalną ozdobą szkolnej czytelni.

Małgorzata Best
Wioletta Marczak