Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

123456
     Uczniowie klasy IV PT i IV MTH, pod opieką Pani Małgorzaty Best i Pani Elżbiety Kliszewskiej, wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „Ideologie współczesnego świata”. Zajęcia miały miejsce w Bibliotece Publicznej im. M. Konopnickiej w Suwałkach, a prowadziła je Pani Edyta Krzyżanowska. Maturzyści zapoznali się z wybranymi poglądami na świat i życie społeczne oraz wartościami i celami określonych grup społecznych. Kształcili też swoje umiejętności związane z autoprezentacją i wystąpieniami publicznymi.