Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 6124
     Uczniowie klas pierwszych mieszkający w Internacie oraz uczniowie klasy II TW wraz  z wychowawczynią Panią Pauliną Jurgielewicz, wzięli udział w kolejnej akcji promującej czytelnictwo. Tym razem była to „Noc z biblioteką”, którą zorganizowali nauczyciele bibliotekarze i Pani kierownik internatu.  Honorowymi gośćmi wieczoru były Pani dyrektor Jolanta Nikścin i Pani wicedyrektor Arletta Małgorzata Brzezińska. Impreza czytelnicza rozpoczęła się wspólnym odtańczeniem radosnej belgijki. Następnie, przy wtórze salw śmiechu i w atmosferze radości, wszyscy układali domino z książek oraz wznosili inne przeróżne  konstrukcje. Kreatywność uczniów sięgała sufitu! Widać to na zdjęciach autorstwa Emilki Tyczkowskiej (kl. IV PT) i Joasi Bronickiej (kl. II TW). Podczas wieczoru można było też wykazać się wiedzą o Polsce i bić rekordy w „Kole fortuny”. Na koniec wszyscy zebrani posilili się przepyszną babką ziemniaczaną, za którą serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Syrycy!