Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

ncz2019

     27 września uczniowie klas pierwszych naszej Szkoły zostali przyjęci w poczet czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystość Pasowania na czytelnika zbiegła się z dwoma innymi ważnymi wydarzeniami popularyzującymi czytelnictwo - Narodowe Czytanie i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Drużyny złożone z przedstawicieli klas pierwszych wraz z kapitanami, w których role wcieliła się Kadra Kierownicza Szkoły, wybrani pracownicy i zaproszeni goście, odkrywały piękno oraz aktualność Nowel polskich. Na zakończenie tej wyjątkowej uroczystości pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Aktu pasowania dokonała Pani wicedyrektor A. M. Brzezińska, a pamiątkowe dyplomy wręczyła Pani dyrektor J. Nikścin
     Wszystkim (zarówno nauczycielom, jak i uczniom), którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości bibliotecznej i wzięli w niej czynny udział, serdeczne podziękowania składają nauczyciele bibliotekarze.