Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

czyt2019     Pomysł na ogólnopolskie akcje promocji czytelnictwa „Przerwa na czytanie” i „Jak nie czytam, jak czytam” powstał po lekturze wskaźników czytelnictwa. Młodzi ludzie czytają zdecydowanie więcej niż dorośli (nie czyta 62% Polaków powyżej 15. roku życia), a jednocześnie są przez nich pouczani. Czas odwrócić role: niech to właśnie uczniowie pokażą dorosłym, jak się czyta. Organizatorami akcji jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole wraz z ponad 2000 bibliotek, w tym także biblioteką naszej Szkoły. Do wspólnego czytania (kolejny już raz) włączymy się 15 maja i 7 czerwca 2019 r. Szczegóły juz wkrótce. Do zobaczenia!