Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

pioro     4 kwietnia grupa miłośników książek z naszej szkoły, pod opieką Pani Marty Witkowskiej i Małgorzaty Best, miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim  z Jakubem Małeckim, które odbyło się w Bibliotece Publicznej im. M. Konopnickiej w Suwałkach. Ten młody, utalentowany i niezwykle skromny pisarz, jest autorem dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego „Dygotu”, „Rdzy” oraz „Śladów”, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. W swoich utworach opisuje codzienne, składające się na nasze życie sytuacje, przeplatając je fantastyką, magią i baśnią. Porusza proste tematy, które go  nurtują, fascynują, inspirują i zaskakują. Marzeniem pisarza jest, żeby czytelnik jego książek śmiał się albo płakał, żeby go one obeszły. Prywatnie Jakub Małecki piecze ciasta i podnosi ciężary.