Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

info

     Z przyjemnością informujemy, że Polskie Wydawnictwo Rolnicze obdarowało nas kilkudziesięcioma egzemplarzami miesięcznika Top Agrar. Jest to specjalistyczny i profesjonalny magazyn dla rolników i kreatorów branży rolnej w Polsce. To największe czasopismo rolnicze dociera do rozwojowych, przedsiębiorczych rolników, szerokiego grona instytucji oraz firm, obsługujących całą branżę i cieszy się ogromną popularnością.    Wszystkich zainteresowanych czytelników zapraszamy do biblioteki i zachęcamy do aktualnej i fachowej lektury.