Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

herbert 1

     8 października grupa uczniów naszej Szkoły miała przyjemność obejrzeć monodram pt. „Życiorys”, który powstał ze starannie dobranych utworów Zbigniewa Herberta.
     Wojciech Wysocki (znany polski aktor telewizyjny i teatralny) w mistrzowski sposób opowiedział życie człowieka od chwili narodzin aż do śmierci. W znamiennym dla twórczości Zbigniewa Herberta monodramie zawarte zostały przeróżne problemy i pytania, dotyczące egzystencji, które wyrażone zostały drobnymi i metaforycznymi obserwacjami oraz opowiastkami z życia. Artyście akompaniował pianista, gitarzysta i kompozytor Piotr Kajetan Matczuk. Spektakl odbył się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach.