Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

pobrane

     Uczniowie mieszkający w Internacie wzięli udział w akcji promującej czytelnictwo, pod hasłem „Noc w bibliotece ZS CKR im. W. Witosa w Suwałkach”. Kolejną imprezę czytelniczą wspólnie przygotowali nauczyciele bibliotekarze oraz wychowawcy Internatu. Gośćmi honorowymi wieczoru były Pani dyrektor Jolanta Nikścin i Pani wicedyrektor Arletta Małgorzata Brzezińska. Okazało się, zresztą już nie pierwszy raz, że w bibliotece  można świetnie się bawić i miło spędzać czas w towarzystwie książek. W trakcie wieczoru uczestnicy bawili się książkami na różne sposoby. Wieczór zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem - degustowaliśmy pyszne ciasta, raczyliśmy się orzeźwiająca herbatką z mięty i cytryny.
     Był to wieczór zupełnie niezwykły, pełen kreatywnych pomysłów, które rodziły się w atmosferze radości i przy wtórze wybuchów śmiechu. Sami zresztą zobaczcie: zdjęcia i film są dostępne w rozwinięciu artykułu.