Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

sece z ksiazki

     Nauczyciele bibliotekarze zapraszają na randkę z książką do biblioteki szkolnej. Na okoliczność Walentynek został wyeksponowany księgozbiór o tematyce miłosnej. Książki z pewnością dostarczą wielu emocji. Przyspieszone bicie serca, wypieki na twarzy i radosne oczekiwanie na ciąg dalszy gwarantowane! Dzięki tego rodzaju literaturze można bez konsekwencji rozkoszować się smakiem zdrady i wplątać się w pikantny romans – wszystko to w bezpiecznym zaciszu swojej kanapy, przy aromatycznym zapachu ulubionej kawy. Każdy, kto wypożyczy tego dnia książkę zostanie obdarowany słodkim serduszkiem. Zapraszamy.