Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

podroz
     Uczniowie naszej Szkoły, pod opieką nauczycieli bibliotekarzy, uczestniczyli w niezwykle interesującym spotkaniu z Kingą Tanajewską. Podróżniczka „zabrała” uczestników spotkania w podróż do Australii, a następnie dookoła świata. Przesympatyczna fanka motocykli i miłośniczka podróży, ze skutkiem przekonywała, że podczas takich wypraw nie liczą się luksusy i nie wymagają one ogromnych funduszy. Trzeba jedynie lubić naturę, proste życie i siebie. Podczas podróży Kinga Tanajewska zbierała pieniądze na The Shepherd Center – fundację, która pomaga dzieciom niesłyszącym i głuchoniemym.