Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

IMG 20171214 112548

     14 grudnia 2017 r., uczniowie klasy IV TGa, pod opieką Pani Elżbiety Kliszewskiej i Pani Marty Witkowskiej zwiedzili  Bibliotekę Pedagogiczną Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca tego typu placówki.
     Biblioteka Pedagogiczna CEN w Suwałkach  m. in. gromadzi i udostępnia literaturę z zakresu pedagogiki i nauk pokrewnych, służy kształceniu i doskonaleniu zawodowemu nauczycieli, wychowawców, psychologów, pedagogów oraz potrzebom studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela, słuchaczy zakładów kształcenia nauczycieli, a także realizacji programów nauczania i wychowania uczniów. Placówka posiada też katalog internetowy OPAC WWW w systemie PROLIB dostępny pod adresem: bp.cen.suwalki.pl. W trakcie spotkania uczniowie samodzielnie korzystali z katalogu internetowego oraz mogli założyć własne konto czytelnicze.