Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach


pioro

     28 września grupa młodzieży naszej szkoły po raz kolejny spotkała się z młodym, utalentowanym i pochodzącym z Suwałk pisarzem - Arturem Urbanowiczem.
      Po thrillerze „Gałęziste”, ukazała się jego kolejna książka pt. „Grzesznik”. Jest to zaskakująca powieść z niespotykanym dotąd połączeniem horroru i opowieści gangsterskiej w klimacie „Chłopców z ferajny”. Literat przenosi czytelnika w gangsterski, przesiąknięty brutalnością świat, opisując historię bossa suwalskiej mafii.


     Autor pisze lekko, mądrze i składnie. Operowanie słowem przychodzi mu z wielką łatwością i widać, że tworzenie opowieści przynosi mu satysfakcję. Jego historia jest przemyślana i dopracowana. Na każdym kroku udowadnia nam, że sięganie po polską literaturę rzeczywiście się opłaca. Powieść już wkrótce pojawi się w bibliotece szkolnej, a sam autor… (niespodzianka).