kalamarz

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. M. Konopnickiej w Suwałkach.
    Tym razem bohaterką spotkania była Natalia Fiedorczuk – Cieśluk, autorka powieści „Jak pokochać centra handlowe”. Pisarka w bardzo ciekawy sposób opowiadała o gigantycznej zmianie, której mogą doświadczyć kobiety decydujące się na dziecko. Sugestywna narracja, wydobywająca na światło dzienne to, co trudne i niewygodne, sytuuje opowieść Natalii Fiedorczuk – Cieśluk wśród mocnych i autentycznych literackich obrazów rodzicielstwa, które niejednokrotnie okazuje się wyzwaniem.
     Książka niebawem pojawi się w bibliotece szkolnej.