Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

     Idea Adopcji Serca polega na wspieraniu edukacji konkretnego dziecka z kraju misyjnego. Już od kilku lat włączamy się w tę akcję. Nasza podopieczna - Fabiola Mini z Kamerunu przysyła do nas list, w którym  składa podziękowania za naszą opiekę.
     Przypomnijmy, iż od kilku lat opłacamy dziewczynce naukę w misyjnej szkole średniej. W ramach czesnego otrzymuje ona w szkolnej stołówce dwa posiłki w ciągu tygodnia. Chcielibyśmy, aby Fabiola nadal się uczyła. W związku z tym bardzo prosimy całą społeczność naszej szkoły o włączenie się w akcję (więcej informacji udzielą katecheci). Każdy datek jest cenny!

Członkowie i opiekun Szkolnego Koła Caritas