Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

     Informujemy o możliwości obserwowania przebiegu nauczania na odległość, realizowanego przez naszą placówkę. Oznacza to dostęp wszystkich członków społeczności szkolnej do wykazu materiałów i wskazówek edukacyjnych, zamieszczanych przez ogół nauczycieli poszczególnych przedmiotów, w ujęciu tabelarycznym.
      Tabela znajduje się w menu bocznym strony startowej. Jej otwarcie przenosi użytkownika w folder określonego etapu edukacyjnego (np. Klasy I), a następnie w folder określonej klasy (np. Klasa IL4), w którym znajduje się już plik z informacjami. Dostęp do nich jest zaszyfrowany. Otwarcie dokumentu jest możliwe po wpisaniu klucza, hasła. Zostanie ono przekazane rodzicom i uczniom przez wychowawców wszystkich klas. Zachęcamy do obserwacji.
https://zs7.edu.pl/edukacja-zdalna

      Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach