Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

     Dyrektor ZS CKR im. W. Witosa informuje uczniów, rodziców i pracowników szkoły, że od 12. do 25. marca br., zawiesza w placówce prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, na mocy postanowienia Ministra Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty w Polsce.
    Decyzja Dyrektora, na mocy postanowienia Ministra Edukacji Narodowej, wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i ma związek z gwałtownym przyrostem wywoływanych przez niego zachorowań.
Informuje się, że 12. i 13. marca szkoła będzie otwarta dla wszystkich uczniów, którzy do niej przyjdą w tych dniach. Będzie to czas ustalania z nauczycielami sposobów kontaktowania się z nimi w sprawach szkolnych i sposobów realizacji nauki w warunkach domowych, a także czas konsultacji przedmaturalnych dla uczniów klas IV. Od poniedziałku placówka będzie nieczynna do 25. marca włącznie.
    Uprasza się młodzież i rodziców o zachowanie nadzwyczajnej powagi w sytuacji groźby wybuchu pandemii koronawirusa – czyli masowych zachorowań i bardzo wysokiej śmiertelności. Zawieszenie zajęć NIE MOŻE być traktowane jako czas wyłącznie wolny od obecności w szkole. Wynika ono z wyjątkowych okoliczności i jest ono zaplanowane jako czas KWARANTANNY, a więc izolowania się od zbiorowisk, w których mogą znajdować się ludzie zarażeni tym groźnym patogenem. Ma też na celu izolowanie chorych, nieświadomych swego zarażenia, od ludzi zdrowych.

Wszelkie dodatkowe informacje i nowe powiadomienia w sprawie funkcjonowania szkoły w tym trudnym okresie, będą przekazywane poprzez komunikator dziennika elektronicznego. Należy zapoznawać się z nimi systematycznie.

Więcej na stronie MEN